Hakkımızda

 

Yıllardır edindiğimiz ustalık ve tecrübeyle sizlere meşhur çiğköfte lezzetinin en kalitelisini sunmaktan gurur duyuyoruz. Firmamız kurulduğu günden bugüne sizlere hep aynı kaliteyi sunmaktadır. Yöresel lezzetimizi ülkemizin her köşesindeki şubelerimizle sizlere sunmaktayız. Ankara Yenimahalle fast food sektöründe Komagene Çiğköfte marka ismimizle hizmetinizdeyiz.

 

Hazırlık aşaması büyük ustalık ve maharet içiren çiğköfte lezzetimizde her yapımda aynı tadı ve kaliteyi yakalıyoruz. Şubelerimizde çalışan usta ekibiz sizleri her zaman güler yüz ve samimiyetle ağırlamaktadır. Firmamız %100 müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Sizlere günlük koşuşturmanı içinde hızlı ve pratik yeme içme hizmeti sunmaktayız. Akıllarda yer eden ve kolay kolay vazgeçilemeyen lezzet etsiz çiğköfteyi canınız her çektiğinde bizler kapınıza kadar getiriyoruz. Alo sipariş hattımız ulaşımınıza açıktır. Büyük, orta ve küçük boy porsiyonlarımızla birlikte çiğköfte dürüm lezzetlerimizi sizlere sunmaktayız. Çiğköfte yanında soğuk meşrubat çeşitleri bulundurmaktayız. Çalışma alanlarımız ve ekibimiz hijyeni hep en üst düzeyde tutmaktadır. Sizlerin sağlığını tehlikeye atacak hiçbir hijyen tedbirini asla elden bırakmıyoruz. Fast food yiyecekler arasında sağlıksız kızarmış yağlardan uzak tarifiyle meşhur çiğköfte lezzetimiz bu konuda bir adım öndedir.

 

Komagene Çiğköfte markamızın sizlerle arasında oluşturduğu güven bağını yıllardır korumaktayız. Sizler ve sevdikleriniz için meşkur lezzetimizi aynı kaliteyle sunmaya devam etmekteyiz.

 

Öne Çıkarılanlar

Fikirtepe Çiğköfte

En yakın çiğköfteci genellikle insanların sipariş verdiği çiğ köfteci olmaktadır. En yakın &c

Fikirtepe Çiğköfte Siparişi

En iyi çiğköfteci en lezzetli ve en hızlı çiğ köfte serv

Yorumlar

0553 827 69 53